Yıllar geçse de üstünden…

Umutla ve heyecanla başlıyor insan her yeni güne. Koca bir yılı, 365 günlük bir zaman dilimini yaşarken farketmiyoruz çoğu kez ne hissettiğimizi…Ama ben söyleyeyim nerelere dokunduğunu yaşananların ve an’larin.
Benim kalbime,gözüme,bakışima,hücrelerime ve hayallerime dokunuyor herşey.Hayat bu yaşananların adı! Kiminin doyasıya mutlu kiminin acı ve hüzünden yerle bir olduğu,kiminin duyarlı ve erdemli yaklaşımı ile kelebek etkisi yaydığı alanlarda nefes alan can’larin varoldugu bir yer burası. Geçici ama hesabı kalıcı bir olaylar silsilesine isteyerek ya da istemeyerek dahil olduğumuz bir oyun alanı. Yaşınız kaç olursa olsun oyuncaginizin kırılmasına tahammül edemediğiniz garip bir mecra işte.
Kabul edin ama!Oyuncuların rolleri çok iyi belirlenmiş. Bu rolleri iyi anlamak ve karşılarında dik durmak ve akışı bozmadan oyuna devam etmek gerek!
İnançla…Kendine inanarak…Huzurla ve aşkla…
Kısaca sizden gitmeden biz olmayı becererek yapmak gerekiyor bunu.
Ne getirir size bu yıl ve bu yollar bilemeyiz,yaşayarak öğreneceksiniz ama benim tek dileğim;yüreğimin daha da güçlenmesi ve bana verilen tüm emanetleri saklı tutmayı becerebilmek…Hazinelerimi koruyarak yola devam etme çabam;her daim ayakta kalma vesilem olsun inşallah.
Benim en özel can parçam!Koruduğun ne varsa seninle kalsın. Canın hiç ağrimasin.Yaradan halini,sen O’na arz etmeden şifa ile taclandirsin.
Bu arada,selamı var dostlarim size, benim kara sevdamın. Nasıl bir aşkın şahidi olduğunuza siz bile inanamayacaksiniz diye selamını aşkla ve saygı duruşuyla iletiyorum …
Sevgiyle,mutlu ve huzurlu kalın. Ömrünüz bereketli olsun.

Android için WordPress ile gönderilmiştir

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s